Технологія Mitek - з'єднання дерев'яних конструкцій пластинами МПЗ (МЗП)

Мітек є диверсифікованим глобальним постачальником будівельних виробів, програмного забезпечення, інжинірингових послуг та виробничого обладнання для житлової, комерційної та промислової будівельної галузі. MiTek Industries працює для забезпечення добробуту своїх партнерів та клієнтів - це є відмінною рисою компанії. Заснована в 1955 році, компанія MiTek працює в більш ніж 40 країнах на шести континентах, в тому числі в і Україні. Тобто, вже 60 років компанія виробляє найнадійніші інженерні вироби з металу, захисні пристрої, панелі та плити.

Відзначимо, що Мітек – це також і технологія, яка призначена для проектування, виготовлення та монтажу дерев’яних каркасних конструкцій, стінових панелей, ферм перекриття та стропильних ферм. Окремо хочеться сказати про дерев'яні конструкції, з'єднані пластинами МПЗ. МПЗ – металева зубчата пластина, яка використовується в усьому світі ще з середини минулого століття. Ця пластина – справжній переворот у світі об’єктів із дерев’яних конструкцій. Вона дозволила зробити будівля із дерева більш міцними і витривалими, а також зменшила час і затрати на будівництво.

В чому перевага з’єднувальних пластин МПЗ? Так, вони виготовлюються на сучасному обладнанні, що гарантує їхню високу якість. До того ж, МПЗ мають спеціальне покриття, завдяки якому метал не окислюється і не ржавіє. В монтажі такі пластини дуже прості, тому вам не потрібна спецтехніка чи які-небудь спеціальні інструменти. До переваг можна також віднести стійкість до високих навантажень та можливість реалізації різних архітектурних рішень.

Джерело: http://konstruktbud.com.ua/