Безпека ПАТРОН ЮА перед купівлею ножа

ніжБільшість мисливців розуміють, що існуюча сьогодні вогнепальна зброя представляє собою засіб, який спроможний вражати цілі на далеких відстанях, а у випадку неправильного поводження або елементарної необережності, він може стати причиною летальних наслідків. Останнім часом багато любителів активного відпочинку хочуть купити пневматичну зброю та ніж, що є абсолютно обґрунтованим бажанням. В  цій скромній статті ми дещо глибше обсудимо базові правила поводження зі зброєю і не лише. 

Уважна перевірка розрядження рушниці – базове правило

Взявши в руки чужу зброю, варто насамперед детально дослідити, чи є вона заряджена, відкривши затвор, або переламавши її, якщо м говоримо про ствольний аналог або іншу зброю переломного типу. Зброю багатозарядного формату слід перевірити максимально ретельно. Далеко не завжди у багатозарядній зброї коректно спрацьовує викидний механізм, в результаті чого в патроннику знаходиться патрон. Недостатньо ретельне відслідковування чистоти зброї може виявитися причиною її несправності, а можливо і отримання кимось травм.

Кілька традиційних рекомендацій поводження зі зброєю

  1. Не натискайте на гачок спуску, якщо зброя поставлена на запобіжник – це може призвести до пошкодження механізму зброї.
  2. Ніколи не робіть постріли опираючись на слух або за боковим зором.
  3. Зламана зброя не може стріляти і робити це заборонено.
  4. У разі надміру сильного засмічення ствола траєкторія куль може відхилятися, а сама зброя може вийти з ладу.
  5. Стріляйте тверезим! Ніколи не сідайте за кермо та не беріть зброю до рук, якщо знаходитеся в стані алкогольного сп’яніння.
  6. Виконувати зарядку зброї необхідно безпосередньо перед початком стрільби.
  7. Існує поняття полювання колективного формату, в ході якого слід якомога більше слідкувати за поводженням зі зброєю. Варто тримати затвор відкритим чи заламаною рушницю аж до моменту виходу на стрілецьку позицію.
  8. Абсолютно завжди на всіх змаганнях із спортивної стрільби зброю заряджають вже безпосередньо перед виходом на позицію. Все це виведено досвідом, і завжди є місце обережності.

В нинішніх реаліях уміння правильно поводитися зі зброєю стане максимально цінним надбанням.

Джерело: https://patron.kyiv.ua/