Пластична хірургія в Рівному. Лікування тонзиліту. Ендоскопічне видалення кіст гайморових порожнин. Ціна за послуги

Як говорять серед людей “Як нема сили, то й світ не милий”. Це значить, що необхідно слідкувати за собою. Якщо захворіли, то завітайте в центр медицини “Медичний центр лікаря Тарасюка”. Головними спеціалізаціями тут являються: 

- Хірургія: травматологія; ортопедія;
- Апаратні, лазерні, класичні косметологічні процедури та дерматологічні процедури;
- Ін’єкції краси: плазмоліфтинг та плазмофілінг, контурна пластика, мезонитки, подібне. 

Розглядаючи ендоскопічну, лазерну, пластичну та дитячу хірургію, вона ділиться на:

- Пластична хірургія це: ринопластика, мамопластика, пластика обличчя, пластика вух, кругова блефаропластика, абдомінопластика, ліпосакція живота, круропластика, лікування гінекомастії, трансплантація жирової тканини, пластика в інтимних зонах;
- Лазерна хірургія це: лазерне лікування храпу, лазерне лікування хронічних ринітів, лікування хронічного тонзиліту;
- Загальна ендоскопічна хірургія це: лапароскопія, баріатрична хірургія з приводу ожиріння;
- Хірургія для маленьких пацієнтів це: корегування фімозу, лікування за допомогою ендоскопії пупкових та пахових кил, лікування варікоцелє, корекція за допомогою лазера нігтів, що вросли, ендоскопічна апендектомія.

Також в клініці займаються діагностуванням та лікуванням в сфері оториноларингології: видалення поліпів носа, видалення кіст гайморових пазух, викривлення перегородка носа, лікування тонзиліту, видалення аденоїдів, лікування риніту. 

Серед медцентрів ”Медичний центр лікаря Тарасюка” знаходиться на вершині. Все через якості, тобіж переваги, які є у лікарів:

- Наявність високоякісної професійної апаратури. Технологічність дає можливість вирішувати операції різної степені складності. Операції, направлені на покращення естетичних та реконструктивних властивостей, виконуються найбільш делікатним чином;
- Установлені сучасні лазери, а також ендоскопічна техніка, яка є точною і функціональною;
- У клініці хірургічні методи поєднуються з прогресивною косметологією, що дозволяє максимально ліквідувати травматичний вплив, створювати комфортні умови під час операції.

Лікарі використовують професіональний підхід на всіх фазах виконання завдань, йдемо назустріч клієнту та маємо високі моральні стандарти. Це стосується кожного етапу під час роботи з ”Медичним центром лікаря Тарасюка”, розпочинаючи від вашого першого звернення в ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка”.
Коли комусь потрібна будь-яка з вищенаведених послуг або якась інша, наприклад, лікування тонзиліту , то в лікарні будуть раді вам надати медичну допомогу. Працюють кращі лікарі в в своєму направленні. 

Зв’язок з ”Медцентром лікаря Тарасюка” можна встановити можна:

•    Зайшовши у клініку за місцезнаходженням: Рівненська область, Рівненський район, с.Бармаки, пров. Хутірський, 5;
•    Зв’язавшись за номерами — +38 (098) 610-84-61, +38 (097) 91-90-303, або написавши по ним у Вотсап чи Вайбер;
•    Написавши листа на e-mail — klinika.plastika@gmail.com чи rcrivne@gmail.com;
•    За допомогою соцмереж — facebook.com/estetklinikarv, instagram.com/estet_klinika_rv.