Підібрати та відкрити депозити в банках України на приємних умовах

Банківський депозитний внесок вже багато років виступає звичним інструментом збереження коштів в нашому житті. Проте варто брати до уваги, що видів депозитів на сьогоднішній день зустрічається чимало і кожен з них відрізняється своїми особливими тонкощами. Депозити в банках України, а також особливості збережень власних статків – тема для більш глибокого аналізу. Безпосередньо це й буде темою даної невеликої статті.

Сьогодні існує всього два типи депозитів

Строковий депозит передбачає утримання банком внеску на конкретний період та виплату відсотків. По закінченню періоду клієнт може забрати свої заощадження в повному обсязі.

Вклад до запитання. Як правило, для даного типу депозиту процентна ставка нижча, ніж при строковому вкладі, оскільки так клієнт може повернути гроші коли захоче.

Депозити в Києві: що варто знати? 

Практично кожен банк створює свої базові види депозитних внесків, виходячи із наведених вище категорій.

Часті види доступних сьогодні депозитів:

  1. Ощадний депозит був розроблений спеціально для тих, кому вистачить мінімум умов і невелика ставка. При такому виді депозиту базова сума вкладу може рости в результаті капіталізації, яку періодично проводять деякі банківські установи. Грошова сума додається на основний рахунок при подальшому надходженні відсотків.
  2. Для накопичення певної суми грошей підійде депозит накопичувального виду. Як показує практика, клієнти банків беруть саме такий вид депозитного внеску у випадку потреби збору коштів на нерухомість чи придбання автомобіля.
  3. Розрахунковий депозит представляє собою регулярну виплату певної суми з відсотків внеску, що узгоджується в договорі.
  4. Спеціалізовані умови для клієнтів передбачають депозити спеціалізованого виду. Як правило, вони надаються працівникам того ж банку чи студентам.
  5. Для клієнтів, які бажають вкласти свої гроші в банк у іноземній та національній валютах найбільш доречним стане валютний вид депозиту. Таким чином банківські вкладники мають змогу не просто мати постійний та фіксований дохід за відсотками, але й не перейматись за свої активи на рахунку у разі падіння курсу гривні.
  6. Перекидати окрему частину активу рахунку з однієї валюти в іншу теж можливо і для цього передбачений депозит мультивалютного виду.
  7. Депозит з категорії екзотичних – металевий депозит, який відштовхується від ринкової вартості золота, срібла чи інших дорогоцінних металів. Цікаво, що даний вид депозиту користується попитом у певної категорії клієнтів.
  8. Депозит: варто чи ні?
  9. Безумовно, депозит – можливість зберегти свої кровно зароблені кошти. Елементарно щоб зберегти та накопичити власні кошти вистачить просто відкрити депозит у банку. Підбір банку, якому ви довірите власні кошти, є першим найважливішим етапом в дорозі до омріяного відкладання грошей.