Найвищі відсотки за вкладами банки: що варто не забувати?

Банківський депозитний внесок вже багато років є звичним фінансовим інструментом на сьогоднішній день. Проте депозити бувають багатьох видів і до того ж кожен банк додає ще свої особливі умови на етапі підписання договору. Де відшукати підходящі умови, щоб обрати найвищі відсотки за вкладами банки? Далі ми спробуємо розкрити дану тему.

Категорії депозитних внесків, які є основними в Україні

Строковий депозит, покладений під відсотки, які вносяться на конкретний період зберігання та повертається клієнту після закінчення заданого терміну.

Депозит до запитання включає регулярну виплату відсотків, але не має чіткого терміну зберігання. Якщо потрібно, внесок може бути повернутий клієнту.

Де та як краще обрати річний депозит? 

Основні типи внесків, що були зазначені вище, створюють основу депозитів, а їх види кожен банк вже роздає різноманітні.

Варіанти депозитів, які сьогодні існують в банківських установах:

  1. Для окремих верств населення країни досить часто представляються депозити спеціалізованого характеру.
  2. Депозити валютного виду — це коли вклади є можливість відкрити не тільки в гривневому вигляді, а й в іншій валюті. У разі падіння курсу національної валюти такий вид внеску включає надійне зберігання активів клієнта.
  3. Періодично конвертувати внесок з однієї валюти в іншу теж можливо і для цього передбачений мультивалютний депозит.
  4. Дуже поширеним видом депозитного вкладу є ощадний, що передбачає невелику процентну ставку та кілька базових умов. Нерідко банківські установи проводять капіталізацію клієнтських вкладів, що свідчить про додавання відсотків до основної суми внеску. Отримана сума береться в роботу при подальшому відрахуванні відсотків.
  5. Накопичувальний депозит створений для тих, хто має бажання не лише надійно зберігати власні гроші, але й накопичувати їх. Даний вид депозитного внеску поповнюється і найбільш підходящий при наявності бажання придбати житло чи транспортний засіб.
  6. Розрахунковий депозит буде корисним тим, хто хоче не просто зберігати власні кошти в банку, але й щомісячно чи в інші терміни отримувати виплату за ним.

Думки про відкриття рахунку

Обираючи депозит ви зможете зберегти власні тяжко зароблені кошти. Тим, хто хоче вміти відкладати гроші, такий спосіб є найбільш доступним виходом. Вибір банку, якому ви довірите власні кошти, є без перебільшення важливим етапом в дорозі до бажаного депозитного рахунку.