Лазерна корекція форми носа в Рівному. Ціни

Як висловлюються проміж людей “Здоров’я маємо — не дбаємо, а стративши — плачем”. Тобто маємо слідкувати за собою. Хто хоче бути здоровим, то потрібен медичний центр ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка”. Ключовими напрямками роботи тут вважаються: 

- Хірургія;
- Класична, апаратна, лазерна косметологія та дерматологічні процедури;
- Ін’єкції краси: мезотерапія, плазмофілінг та плазмоліфтинг, мезонитки, ін’єкції ботулотоксину, корекція гіпергідрозу, інше. 

Говорячи детальніше про дитячу , лазерну, ендоскопічну та пластичну хірургію, вона включає в себе:

- Пластична хірургія це: пластика носа, мамопластика, пластика шиї, отопластика, блефаропластика, корекція живота, ліпосакція ніг, корекція об’єму голеней, вирішення проблем із гінекомастією, ліпофілінг, пластика в інтимних зонах;
- Лазерна хірургія це: лікування храпу, лікування хронічних ринітів, лазерне лікування хронічного тонзиліту;
-  ендоскопічна хірургія це: лапароскопія, баріатрична хірургія з приводу ожиріння;
- Дитяча хірургія це: виправлення фімозу, лікування за допомогою ендоскопії пахових та пупкових кил, лікування варікоцелє, корекція за допомогою лазера врослих нігтів, ендоскопічна апендектомія.

Також в клініці займаються діагностуванням та лікуванням в сфері оториноларингології: видалення аденоїдів, корекція форми носа, видалення кіст гайморових пазух, видалення поліпів носа, викривлення перегородка носа, лікування тонзиліту, лікування риніту. 

Серед медцентрів клініка знаходиться в ТОПІ. Все це завдяки якостям, тобіж першостям, якими лікарі клініки обзавелись:

- Наявність високоякісних професійних апаратів. Висока технологічність дає можливість виконувати задачі будь-якої степені складності. Задачіпо покращенню естетичних та реконструктивних властивостей виконуються найбільш акуратним чином;
- Установлені нові лазери, а також ендоскопічна техніка, яка є точною і функціональною;
- У ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” хірургічні методи поєднуються з інтенсивною косметологією, що дає можливість ліквідувати травматичний вплив, створювати комфортні умови під час проходження операції.
У медичному центрі ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка” використовується спеціальний підхід на всіх етапах роботи, є чесними та знаємо, що таке моральні стандарти. Це відноситься до будь-якого етапу під час роботи з ”Медичним центром лікаря Тарасюка”, починаючи з вашого дзвінка в клініку.

Тому якщо комусь треба одна з вищенаведених послуг або будь-яка інша, наприклад, <a href=”https://www.estet-klinika.com/khirurhiia/lazerna-khirurhiia/lazerne-liku...”>лікування хронічного тонзіліту</a>, то в клініці раді будуть надати допомогу. Надають допомогу кращі лікарі в в своєму направленні. 

<b>Зв’язатися з ”Медичним центром лікаря Тарасюка” можна:</b>

Прийшовши у “Медичний центр лікаря Тарасюка” по місцезнаходженню: Рівненська область, Рівненський район, с.Бармаки, провулок Хутірський, 5;
Зв’язавшись за номерами — +38 (098) 610-84-61, +38 (097) 91-90-303, або написавши по ним у Вайбер чи Ватцап;
Написавши листа на пошту — klinika.plastika@gmail.com або rcrivne@gmail.com;
За допомогою соцмереж — instagram.com/estet_klinika_rv, facebook.com/estetklinikarv.