Купити тепловий насос Nibe, геотермальні зонди Frank та інші тонкощі доступного опалювання будинку

Опалювання житлових приміщень теплом з оточуючого середовища були вперше зацікавлені ще в 19 сторіччі. Тоді особливого майбутнього в такої інноваційної системи не було, адже задумка передбачала досить високі грошові вливання. Технологія дожила до сучасності і сьогодні користується небаченою популярністю. Судячи із статистики, потенційні споживачі частіше стали цікавитись запитами формату: «купити тепловий насос Львів», що закономірно. Варто детальніше оглянути деякі особливості такої технології.     

Стандартний тепловий насос збирається з кількох основних контурів: зовнішній, внутрішній та контур опалювальної системи. Тепло передається між контурами в приміщення, а електрична енергія не призначена для безпосереднього опалення. Для перенесення близько 1,5 кВт тепла потрібно близько 1 кіловата електричної енергії. Оточуюче середовище містить вражаючу кількість теплової енергії, з якої його отримує зовнішній контур теплового насосу. Далі тепло переходить до внутрішнього контуру та транспортується до опалювальної системи будинку. Залежно від показників температури безпосереднього джерела тепла, яке використовує насос, визначається загальна вихідна потужність.  

Тепловий насос спроможний витягувати плюсову температуру з землі, озер чи ставків в безпосередній близькості до будинку чи навіть повітря. Для отримання тепла з води, у водоймище встановлюється спеціальний трубопровід. Навіть у випадку прохолодної пори року вода продовжує зберігати плюсову температуру. В свою чергу, під землею також цілий рік зберігається тепло, яке успішно може бути передане в будинок. Максимальна ефективність забирання тепла з землі стає можливою у випадку встановлення системи труб у вертикальному положенні. З повітря навколо не менш успішно можливо витягувати достатньо велику кількість тепла, оскільки його виділяють різного роду системи та агрегати.  Обов’язкове проектування системи отримання тепла з природи відштовхується від конкретного будинку та території біля нього. Для максимально якісного виконання цієї непростої задачі радиться залучати експертів. Вигідність теплового насосу підтверджується величезною кількістю задоволених користувачів.

Источник:  https://alternetica.com.ua/ua/