Купити квартиру в Києві дешево: допомога спеціалістів

Купівля особистої квартири або приватного будинку, досить часто є угодою всього життя. Київський ринок нерухомості, як і у будь-якому іншому великому місті, схильний до постійних змін, що особливо важливо враховувати. Щоб успішно купити квартиру в Києві дешево, слід враховувати кілька поширених та перевірених рекомендацій. Це потрібно для того, щоб не випробувати на собі давно відомих помилок та ризиків, адже не етапі безпосереднього підписання договору У разі визнання договору неправомірним, покупець може постраждати, тому важливі поради досвідчених фахівців доречні завжди.

Купівля нового житла

Так зване, тимчасове житло, яким були «гостинки», виступає досить знайомим багатьом. Сьогодні подібна нерухомість вже заборонена до будівництва відповідними нормами. Актуальним виходом із ситуації стало будівництво квартир-студій, у яких кожен квадратний метр застосовується максимально раціонально. За рахунок відсутності перегородок між кімнатами, виходить суттєво збільшити житловий простір. З боку цінової політики, подібна нерухомість відрізняється порівняльною доступністю. Однак існує можливість знайти на ринку і квартири-студії не тільки маленькі, а й порівняно великі.

Найпоширеніші варіанти планування квартир у столиці:

  1. Сталінські квартири досить часто зустрічаються в Києві та мають декілька переваг, серед яких великий простір.
  2. Квартири хрущовської епохи мають прохідні кімнати, що не завжди зручно для комфортного проживання.
  3. “Брежнєвка», така нерухомість досить велика за розміром, з роздільним санвузлом, великим асортиментом трьох-, чотирикімнатних приміщень.
  4. Квартири готельного типу зустрічаються порівняно скромного за площею обсягу, що стосується, в першу чергу, житлових кімнат.
  5. В дворівневих квартирах часто другий поверх вміщує лише зону для відпочинку.
  6. Смарт-квартири так популярні не лише з причини приємної ціни. Багато вже встигли зіткнутися з досить серйозними витратами за комунальні послуги. Квартира-студія надасть можливість суттєво зменшити витрати. Важливо пам'ятати, що таке житло буде комфортним для однієї людини. Двом жителям вже доведеться зіткнутися з деякими проблемами комфорту.

Чому важлива думка професіонала?

Бувають випадки, коли продавці вказують у договорі про продаж не до кінця реальну інформацію. Вартість будинку або квартири також може бути вказана дещо заниженою, або ж вищою. У разі неправомірності договору, покупцеві буде складно довести, що він заплатив суму більшу, ніж вказана у документах.

Коли договір підписано, закономірною є передача майна покупцю. Для коректного виконання процедури попередньо створюється спеціальний документ передачі. Існує ризик, що майно було передане третій особі, і щоб повернути його доведеться попрацювати. У такому разі з'являються додаткові проблеми щодо його повернення.

Слід зазначити, що неправомірною може стати будь-яка угода, що стосується нерухомості. Багато які ризики реально суттєво зменшити шляхом попереднього вивчення повноважень продавця, або особи, яка його представляє. Важливо уважно перевірити всі документи.

Як можна зрозуміти з усього, що було описано вище, важливо мати хоча б основну підкованість в юридичних моментах. Якщо всі процедури будуть зроблені за законом, нерухомість у Києві буде радувати вже з перших днів володіння нею.